2. nogometna liga Slovenija
Razpored tekem

1. krog
1Nafta 1903 17:30 Krško
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Roltek Dob 17:30 Jadran Dekani
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Drava Ptuj 17:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Primorje 17:30 Rogaška
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Rudar Velenje 17:30 Krka
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Triglav Kranj 17:30 Gorica
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Vitanest Bilje 17:30 Ilirija 1911
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 1.avgust 2021 | ,
2. krog
Krško 17:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Ilirija 1911 17:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Gorica 17:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Krka 17:30 Triglav Kranj
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Rogaška 17:30 Rudar Velenje
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 17:30 Primorje
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Jadran Dekani 17:30 Drava Ptuj
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
Nafta 1903 17:30 Roltek Dob
Nedelja, 8.avgust 2021 | ,
3. krog
Roltek Dob 17:30 Krško
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Drava Ptuj 17:30 Nafta 1903
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Primorje 17:30 Jadran Dekani
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Rudar Velenje 17:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Triglav Kranj 17:30 Rogaška
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Vitanest Bilje 17:30 Krka
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:30 Gorica
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 17:30 Ilirija 1911
Nedelja, 15.avgust 2021 | ,
4. krog
Krško 17:00 Ilirija 1911
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Gorica 17:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Krka 17:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Rogaška 17:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 17:00 Triglav Kranj
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Jadran Dekani 17:00 Rudar Velenje
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Nafta 1903 17:00 Primorje
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
Roltek Dob 17:00 Drava Ptuj
Nedelja, 22.avgust 2021 | ,
5. krog
Drava Ptuj 17:00 Krško
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Primorje 17:00 Roltek Dob
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Rudar Velenje 17:00 Nafta 1903
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Triglav Kranj 17:00 Jadran Dekani
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Vitanest Bilje 17:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:00 Rogaška
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 17:00 Krka
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
Ilirija 1911 17:00 Gorica
Nedelja, 29.avgust 2021 | ,
6. krog
Krško 16:30 Gorica
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Krka 16:30 Ilirija 1911
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Rogaška 16:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 16:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Jadran Dekani 16:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Nafta 1903 16:30 Triglav Kranj
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Roltek Dob 16:30 Rudar Velenje
Nedelja, 5.september 2021 | ,
Drava Ptuj 16:30 Primorje
Nedelja, 5.september 2021 | ,
7. krog
Primorje 16:00 Krško
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Rudar Velenje 16:00 Drava Ptuj
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Triglav Kranj 16:00 Roltek Dob
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Vitanest Bilje 16:00 Nafta 1903
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 16:00 Jadran Dekani
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 16:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Ilirija 1911 16:00 Rogaška
Nedelja, 12.september 2021 | ,
Gorica 16:00 Krka
Nedelja, 12.september 2021 | ,
8. krog
Krško 16:00 Krka
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Rogaška 16:00 Gorica
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 16:00 Ilirija 1911
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Jadran Dekani 16:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Nafta 1903 16:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Roltek Dob 16:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Drava Ptuj 16:00 Triglav Kranj
Nedelja, 19.september 2021 | ,
Primorje 16:00 Rudar Velenje
Nedelja, 19.september 2021 | ,
9. krog
Rudar Velenje 16:00 Krško
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Triglav Kranj 16:00 Primorje
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Vitanest Bilje 16:00 Drava Ptuj
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 16:00 Roltek Dob
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 16:00 Nafta 1903
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Ilirija 1911 16:00 Jadran Dekani
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Gorica 16:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 26.september 2021 | ,
Krka 16:00 Rogaška
Nedelja, 26.september 2021 | ,
10. krog
Krško 15:30 Rogaška
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 15:30 Krka
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Jadran Dekani 15:30 Gorica
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Nafta 1903 15:30 Ilirija 1911
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Roltek Dob 15:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Drava Ptuj 15:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Primorje 15:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
Rudar Velenje 15:30 Triglav Kranj
Nedelja, 3.oktober 2021 | ,
11. krog
Triglav Kranj 15:30 Krško
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Vitanest Bilje 15:30 Rudar Velenje
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 15:30 Primorje
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 15:30 Drava Ptuj
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Ilirija 1911 15:30 Roltek Dob
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Gorica 15:30 Nafta 1903
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Krka 15:30 Jadran Dekani
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
Rogaška 15:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 10.oktober 2021 | ,
12. krog
Krško 15:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Jadran Dekani 15:00 Rogaška
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Nafta 1903 15:00 Krka
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Roltek Dob 15:00 Gorica
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Drava Ptuj 15:00 Ilirija 1911
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Primorje 15:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Rudar Velenje 15:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
Triglav Kranj 15:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 17.oktober 2021 | ,
13. krog
Vitanest Bilje 15:00 Krško
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 15:00 Triglav Kranj
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 15:00 Rudar Velenje
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Ilirija 1911 15:00 Primorje
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Gorica 15:00 Drava Ptuj
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Krka 15:00 Roltek Dob
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Rogaška 15:00 Nafta 1903
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 15:00 Jadran Dekani
Nedelja, 24.oktober 2021 | ,
14. krog
Krško 14:00 Jadran Dekani
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Nafta 1903 14:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Roltek Dob 14:00 Rogaška
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Drava Ptuj 14:00 Krka
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Primorje 14:00 Gorica
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Rudar Velenje 14:00 Ilirija 1911
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Triglav Kranj 14:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
Vitanest Bilje 14:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 31.oktober 2021 | ,
15. krog
Brežice 1919 Terme Čatež 14:00 Krško
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 14:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Ilirija 1911 14:00 Triglav Kranj
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Gorica 14:00 Rudar Velenje
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Krka 14:00 Primorje
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Rogaška 14:00 Drava Ptuj
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 14:00 Roltek Dob
Nedelja, 7.november 2021 | ,
Jadran Dekani 14:00 Nafta 1903
Nedelja, 7.november 2021 | ,
16. krog
Krško 13:30 Nafta 1903
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Jadran Dekani 13:30 Roltek Dob
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 13:30 Drava Ptuj
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Rogaška 13:30 Primorje
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Krka 13:30 Rudar Velenje
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Gorica 13:30 Triglav Kranj
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Ilirija 1911 13:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 14.november 2021 | ,
Fužinar Vzajemci 13:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 14.november 2021 | ,
17. krog
Fužinar Vzajemci 13:30 Krško
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 13:30 Ilirija 1911
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Vitanest Bilje 13:30 Gorica
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Triglav Kranj 13:30 Krka
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Rudar Velenje 13:30 Rogaška
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Primorje 13:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Drava Ptuj 13:30 Jadran Dekani
Nedelja, 21.november 2021 | ,
Roltek Dob 13:30 Nafta 1903
Nedelja, 21.november 2021 | ,
18. krog
Krško 13:30 Roltek Dob
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Nafta 1903 13:30 Drava Ptuj
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Jadran Dekani 13:30 Primorje
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 13:30 Rudar Velenje
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Rogaška 13:30 Triglav Kranj
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Krka 13:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Gorica 13:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 28.november 2021 | ,
Ilirija 1911 13:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 28.november 2021 | ,
19. krog
Ilirija 1911 14:30 Krško
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 14:30 Gorica
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 14:30 Krka
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Vitanest Bilje 14:30 Rogaška
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Triglav Kranj 14:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Rudar Velenje 14:30 Jadran Dekani
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Primorje 14:30 Nafta 1903
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
Drava Ptuj 14:30 Roltek Dob
Nedelja, 6.marec 2022 | ,
20. krog
Krško 15:00 Drava Ptuj
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Roltek Dob 15:00 Primorje
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Nafta 1903 15:00 Rudar Velenje
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Jadran Dekani 15:00 Triglav Kranj
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 15:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Rogaška 15:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Krka 15:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
Gorica 15:00 Ilirija 1911
Nedelja, 13.marec 2022 | ,
21. krog
Gorica 15:00 Krško
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Ilirija 1911 15:00 Krka
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 15:00 Rogaška
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 15:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Vitanest Bilje 15:00 Jadran Dekani
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Triglav Kranj 15:00 Nafta 1903
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Rudar Velenje 15:00 Roltek Dob
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
Primorje 15:00 Drava Ptuj
Nedelja, 20.marec 2022 | ,
22. krog
Krško 16:00 Primorje
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Drava Ptuj 16:00 Rudar Velenje
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Roltek Dob 16:00 Triglav Kranj
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Nafta 1903 16:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Jadran Dekani 16:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 16:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Rogaška 16:00 Ilirija 1911
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
Krka 16:00 Gorica
Nedelja, 27.marec 2022 | ,
23. krog
Krka 16:30 Krško
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Gorica 16:30 Rogaška
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Ilirija 1911 16:30 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 16:30 Jadran Dekani
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 16:30 Nafta 1903
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Vitanest Bilje 16:30 Roltek Dob
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Triglav Kranj 16:30 Drava Ptuj
Nedelja, 3.april 2022 | ,
Rudar Velenje 16:30 Primorje
Nedelja, 3.april 2022 | ,
24. krog
Krško 16:30 Rudar Velenje
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Primorje 16:30 Triglav Kranj
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Drava Ptuj 16:30 Vitanest Bilje
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Roltek Dob 16:30 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Nafta 1903 16:30 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Jadran Dekani 16:30 Ilirija 1911
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 16:30 Gorica
Nedelja, 10.april 2022 | ,
Rogaška 16:30 Krka
Nedelja, 10.april 2022 | ,
25. krog
Rogaška 17:00 Krško
Sobota, 16.april 2022 | ,
Krka 17:00 Beltinci Klima Tratnjek
Sobota, 16.april 2022 | ,
Gorica 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 16.april 2022 | ,
Ilirija 1911 17:00 Nafta 1903
Sobota, 16.april 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 17:00 Roltek Dob
Sobota, 16.april 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:00 Drava Ptuj
Sobota, 16.april 2022 | ,
Vitanest Bilje 17:00 Primorje
Sobota, 16.april 2022 | ,
Triglav Kranj 17:00 Rudar Velenje
Sobota, 16.april 2022 | ,
26. krog
Krško 17:00 Triglav Kranj
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Rudar Velenje 17:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Primorje 17:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Drava Ptuj 17:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Roltek Dob 17:00 Ilirija 1911
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Nafta 1903 17:00 Gorica
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Jadran Dekani 17:00 Krka
Nedelja, 24.april 2022 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 17:00 Rogaška
Nedelja, 24.april 2022 | ,
27. krog
Beltinci Klima Tratnjek 17:00 Krško
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Rogaška 17:00 Jadran Dekani
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Krka 17:00 Nafta 1903
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Gorica 17:00 Roltek Dob
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Ilirija 1911 17:00 Drava Ptuj
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 17:00 Primorje
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:00 Rudar Velenje
Sreda, 4.maj 2022 | ,
Vitanest Bilje 17:00 Triglav Kranj
Sreda, 4.maj 2022 | ,
28. krog
Krško 17:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Triglav Kranj 17:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Rudar Velenje 17:00 Fužinar Vzajemci
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Primorje 17:00 Ilirija 1911
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Drava Ptuj 17:00 Gorica
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Roltek Dob 17:00 Krka
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Nafta 1903 17:00 Rogaška
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
Jadran Dekani 17:00 Beltinci Klima Tratnjek
Nedelja, 8.maj 2022 | ,
29. krog
Jadran Dekani 17:00 Krško
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Beltinci Klima Tratnjek 17:00 Nafta 1903
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Rogaška 17:00 Roltek Dob
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Krka 17:00 Drava Ptuj
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Gorica 17:00 Primorje
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Ilirija 1911 17:00 Rudar Velenje
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Fužinar Vzajemci 17:00 Triglav Kranj
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
Brežice 1919 Terme Čatež 17:00 Vitanest Bilje
Nedelja, 15.maj 2022 | ,
30. krog
Krško 17:00 Brežice 1919 Terme Čatež
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Vitanest Bilje 17:00 Fužinar Vzajemci
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Triglav Kranj 17:00 Ilirija 1911
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Rudar Velenje 17:00 Gorica
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Primorje 17:00 Krka
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Drava Ptuj 17:00 Rogaška
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Roltek Dob 17:00 Beltinci Klima Tratnjek
Sobota, 21.maj 2022 | ,
Nafta 1903 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 21.maj 2022 | ,

Kontaktirajte nas

Kontaktirajte nas za več informacij.
Za vsa vprašanja smo vam na voljo.

Uspešno! Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano.
Varnostno vprašanje

Informacije

  • Naziv:
    Nogometni klub Drava Ptuj
  • Davčna številka:
    SI13495879
    Podjetje je davčni zavezanec.
  • Naslov:
    Čučkova ulica 7
    2250 Ptuj
    Slovenia | Europe
  • Telefonska številka:
    +386(0)27711500
  • E-mail:
    info@nk-drava.com